Clădirile din Cobadin
9.102 clădiri în Cobadin. 60 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.
0,78 EUR pe clădire
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
- înainte de 1920
- 20
- 1920–1945
- 80
- 1946–1960
- 312
- 1961–1970
- 223
- 1971–1980
- 133
- 1981–1990
- 71
- 1991–2000
- 124
- 2001–2010
- 59
- 2011 și după
- 203
CobadinConstanța
- Clădiri
- 9.102
- Cu adresă
- 7.061
- Cu anul înregistrat
- 1.225 · 13 %
- Înainte de 1978
- 60 %
- Cu numărul de etaje înregistrat
- 6.805 · 75 %
- Cu 4+ etaje (dintre ele)
- 2
- Suprafață construită, total (m²)
- 807.505
- Firme înregistrate
- 86
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
- 1 nivel
- 6.692
- 2 niveluri
- 106
- 3 niveluri
- 5
- 4 niveluri
- 2
- 5 niveluri
- 0
- 6 niveluri
- 0
- 7 niveluri
- 0
- 8 niveluri
- 0
- 9 niveluri
- 0
- 10 sau mai multe niveluri
- 0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 1
Când au fost construite. 1.225 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 20 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 80 | |
| 1946–1960 | 312 | |
| 1961–1970 | 223 | |
| 1971–1980 | 133 | |
| 1981–1990 | 71 | |
| 1991–2000 | 124 | |
| 2001–2010 | 59 | |
| 2011 și după | 203 |
Câte etaje au. 6.805 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
| 1 nivel | 6.692 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 106 | |
| 3 niveluri | 5 | |
| 4 niveluri | 2 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.
Cele mai înalte 5
| Clădire | Înălțime | |
|---|---|---|
| 1 | Crizantemelor 4, Cobadin | 4 etaje |
| 2 | Strada Zorelelor 22, Cobadin | 4 etaje |
| 3 | Tufănelelor 150, Viișoara | 3 etaje |
| 4 | Strada Alunis 22, Cobadin | 3 etaje |
| 5 | Strada Castnilor 13, Cobadin | 3 etaje |
Străzile din Cobadin. Străzile din Cobadin pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.
Străzile cu cele mai multe clădiri 30
| Stradă | Clădiri | |
|---|---|---|
| 1 | Primăverii | 59 |
| 2 | Crângului | 32 |
| 3 | Strada Liliacului | 29 |
| 4 | Strada Trandafirilor | 23 |
| 5 | Strada Nucilor | 22 |
| 6 | Strada Albinelor | 20 |
| 7 | Strada Pelinului | 20 |
| 8 | Soseaua Negresti | 17 |
| 9 | Grădinilor | 16 |
| 10 | Strada Plopilor | 16 |
| 11 | Margaretelor | 15 |
| 12 | Strada Zorelelor | 15 |
| 13 | Castanilor | 14 |
| 14 | Strada Crinului | 14 |
| 15 | Strada Măceșului | 14 |
| 16 | Strada Tufănelelor | 13 |
| 17 | Brândușei | 12 |
| 18 | Strada Stejarului | 12 |
| 19 | Strada Bradului | 11 |
| 20 | Strada Lalelelor | 11 |
| 21 | Șoseaua Constanței | 10 |
| 22 | Strada Izvor | 10 |
| 23 | Strada Lalelelor | 10 |
| 24 | Strada Panselei | 10 |
| 25 | Strada Privighetorilor | 10 |
| 26 | Strada Teilor | 10 |
| 27 | Strada Toamnei | 10 |
| 28 | Strada Zambilelor | 10 |
| 29 | Strada Zorelelor | 10 |
| 30 | Tufănelelor | 10 |
Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
- Suprafață construită, total (m²)
- 807.505
60 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.
Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
- Cu anul înregistrat
- 1.225 · 13 %
- Înainte de 1978
- 60 %
Mai mult despre oraș. Aceleași date, din alt unghi.
Actualizat la 8 noiembrie 2026.
Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.
Alege Starter
Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.