Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Colonești

3.355 de clădiri în Colonești. 47 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
6
1920–1945
28
1946–1960
110
1961–1970
139
1971–1980
108
1981–1990
102
1991–2000
167
2001–2010
14
2011 și după
73
ColoneștiOlt
Clădiri
3.355
Cu adresă
877
Cu anul înregistrat
747 · 22 %
Înainte de 1978
47 %
Cu numărul de etaje înregistrat
808 · 24 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
1
Suprafață construită, total (m²)
235.974
Firme înregistrate
5
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
721
2 niveluri
84
3 niveluri
2
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 747 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
6
1920–1945
28
1946–1960
110
1961–1970
139
1971–1980
108
1981–1990
102
1991–2000
167
2001–2010
14
2011 și după
73

Câte etaje au. 808 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
721
2 niveluri
84
3 niveluri
2
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Colonești. Străzile din Colonești pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 12

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
235.974

47 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
747 · 22 %
Înainte de 1978
47 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.