Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Comănești

10.023 de clădiri în Comănești. 63 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
20
1920–1945
158
1946–1960
441
1961–1970
355
1971–1980
168
1981–1990
90
1991–2000
241
2001–2010
117
2011 și după
173
ComăneștiBacău
Clădiri
10.023
Cu adresă
5.193
Cu anul înregistrat
1.763 · 18 %
Înainte de 1978
63 %
Cu numărul de etaje înregistrat
3.050 · 30 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
90
Suprafață construită, total (m²)
1.157.185
Firme înregistrate
108
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.585
2 niveluri
308
3 niveluri
67
4 niveluri
11
5 niveluri
67
6 niveluri
12
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
19

Când au fost construite. 1.763 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
20
1920–1945
158
1946–1960
441
1961–1970
355
1971–1980
168
1981–1990
90
1991–2000
241
2001–2010
117
2011 și după
173

Câte etaje au. 3.050 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.585
2 niveluri
308
3 niveluri
67
4 niveluri
11
5 niveluri
67
6 niveluri
12
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Comănești. Străzile din Comănești pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 19 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
19
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.157.185

63 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.763 · 18 %
Înainte de 1978
63 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.