Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Comarnic

8.223 de clădiri în Comarnic. 45 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
16
1920–1945
103
1946–1960
173
1961–1970
159
1971–1980
138
1981–1990
119
1991–2000
221
2001–2010
86
2011 și după
191
ComarnicPrahova
Clădiri
8.223
Cu adresă
4.804
Cu anul înregistrat
1.206 · 15 %
Înainte de 1978
45 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.145 · 26 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
22
Suprafață construită, total (m²)
732.881
Firme înregistrate
77
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
997
2 niveluri
809
3 niveluri
317
4 niveluri
20
5 niveluri
0
6 niveluri
2
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
11

Când au fost construite. 1.206 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
16
1920–1945
103
1946–1960
173
1961–1970
159
1971–1980
138
1981–1990
119
1991–2000
221
2001–2010
86
2011 și după
191

Câte etaje au. 2.145 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
997
2 niveluri
809
3 niveluri
317
4 niveluri
20
5 niveluri
0
6 niveluri
2
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Comarnic. Străzile din Comarnic pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 11 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
11
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
732.881

45 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.206 · 15 %
Înainte de 1978
45 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.