Clădirile din Corbeanca
10.618 clădiri în Corbeanca. 4 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.
0,78 EUR pe clădire
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
- înainte de 1920
- 2
- 1920–1945
- 7
- 1946–1960
- 42
- 1961–1970
- 39
- 1971–1980
- 68
- 1981–1990
- 27
- 1991–2000
- 148
- 2001–2010
- 488
- 2011 și după
- 2.710
CorbeancaIlfov
- Clădiri
- 10.618
- Cu adresă
- 7.000
- Cu anul înregistrat
- 3.531 · 33 %
- Înainte de 1978
- 4 %
- Cu numărul de etaje înregistrat
- 6.588 · 62 %
- Cu 4+ etaje (dintre ele)
- 67
- Suprafață construită, total (m²)
- 1.162.557
- Firme înregistrate
- 500
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
- 1 nivel
- 2.685
- 2 niveluri
- 3.257
- 3 niveluri
- 579
- 4 niveluri
- 63
- 5 niveluri
- 3
- 6 niveluri
- 0
- 7 niveluri
- 1
- 8 niveluri
- 0
- 9 niveluri
- 0
- 10 sau mai multe niveluri
- 0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 44
Când au fost construite. 3.531 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 2 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 7 | |
| 1946–1960 | 42 | |
| 1961–1970 | 39 | |
| 1971–1980 | 68 | |
| 1981–1990 | 27 | |
| 1991–2000 | 148 | |
| 2001–2010 | 488 | |
| 2011 și după | 2.710 |
Câte etaje au. 6.588 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
| 1 nivel | 2.685 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 3.257 | |
| 3 niveluri | 579 | |
| 4 niveluri | 63 | |
| 5 niveluri | 3 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 1 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.
Cele mai înalte 5
| Clădire | Înălțime | |
|---|---|---|
| 1 | Strada Zborului 12, Corbeanca | 5 etaje |
| 2 | Strada Dublin 6, Tamași | 5 etaje |
| 3 | nr. 6, Corbeanca | 4 etaje |
| 4 | Strada Radarului 9F, Petrești | 4 etaje |
| 5 | Câmpului 12, Tamași | 4 etaje |
Străzile din Corbeanca. Străzile din Corbeanca pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.
Străzile cu cele mai multe clădiri 30
| Stradă | Clădiri | |
|---|---|---|
| 1 | Strada Ghioceilor | 110 |
| 2 | Strada Cantonului | 91 |
| 3 | Strada Școlii | 90 |
| 4 | Laguna Albastră | 80 |
| 5 | Strada Primăverii | 59 |
| 6 | Șoseaua Unirii | 57 |
| 7 | Șoseaua Unirii | 55 |
| 8 | Strada Ankara | 48 |
| 9 | Strada Hipodromului | 48 |
| 10 | Strada Științei | 47 |
| 11 | Strada Toamnei | 46 |
| 12 | Câmpului | 43 |
| 13 | Primăverii | 43 |
| 14 | Independenței | 41 |
| 15 | Strada Mărgăritarului | 41 |
| 16 | Caisului | 38 |
| 17 | Strada Molidului | 37 |
| 18 | Strada Malul cu flori | 36 |
| 19 | Strada Burlacului | 35 |
| 20 | Strada Viitorului | 35 |
| 21 | Șoseaua Unirii | 33 |
| 22 | Soseaua Unirii | 31 |
| 23 | Strada Ogorului | 31 |
| 24 | Strada Socului | 30 |
| 25 | Piersicului | 27 |
| 26 | Strada Pomilor | 27 |
| 27 | Institutului | 26 |
| 28 | Strada Prunului | 26 |
| 29 | Strada Crinului | 25 |
| 30 | Balanței | 23 |
Panouri solare văzute pe 44 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 44
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
- Suprafață construită, total (m²)
- 1.162.557
4 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.
Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
- Cu anul înregistrat
- 3.531 · 33 %
- Înainte de 1978
- 4 %
Mai mult despre oraș. Aceleași date, din alt unghi.
Actualizat la 8 noiembrie 2026.
Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.
Alege Starter
Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.