Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Cumpăna

8.415 clădiri în Cumpăna. 16 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
3
1920–1945
7
1946–1960
75
1961–1970
150
1971–1980
163
1981–1990
90
1991–2000
200
2001–2010
288
2011 și după
1.238
CumpănaConstanța
Clădiri
8.415
Cu adresă
5.667
Cu anul înregistrat
2.214 · 26 %
Înainte de 1978
16 %
Cu numărul de etaje înregistrat
3.282 · 39 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
34
Suprafață construită, total (m²)
797.052
Firme înregistrate
161
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.249
2 niveluri
862
3 niveluri
137
4 niveluri
26
5 niveluri
8
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
103

Când au fost construite. 2.214 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
3
1920–1945
7
1946–1960
75
1961–1970
150
1971–1980
163
1981–1990
90
1991–2000
200
2001–2010
288
2011 și după
1.238

Câte etaje au. 3.282 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.249
2 niveluri
862
3 niveluri
137
4 niveluri
26
5 niveluri
8
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Cumpăna. Străzile din Cumpăna pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 103 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
103
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
797.052

16 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
2.214 · 26 %
Înainte de 1978
16 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.