Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Curtea de Argeș

11.617 clădiri în Curtea de Argeș. 38 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
23
1920–1945
70
1946–1960
232
1961–1970
171
1971–1980
203
1981–1990
206
1991–2000
263
2001–2010
113
2011 și după
347
Curtea de ArgeșArgeș
Clădiri
11.617
Cu adresă
7.215
Cu anul înregistrat
1.628 · 14 %
Înainte de 1978
38 %
Cu numărul de etaje înregistrat
3.975 · 34 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
120
Suprafață construită, total (m²)
1.423.950
Firme înregistrate
579
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.497
2 niveluri
1.021
3 niveluri
337
4 niveluri
62
5 niveluri
50
6 niveluri
8
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
26

Când au fost construite. 1.628 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
23
1920–1945
70
1946–1960
232
1961–1970
171
1971–1980
203
1981–1990
206
1991–2000
263
2001–2010
113
2011 și după
347

Câte etaje au. 3.975 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.497
2 niveluri
1.021
3 niveluri
337
4 niveluri
62
5 niveluri
50
6 niveluri
8
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Curtea de Argeș. Străzile din Curtea de Argeș pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 30

Panouri solare văzute pe 26 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
26
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.423.950

38 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.628 · 14 %
Înainte de 1978
38 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.