Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Dăneasa

3.645 de clădiri în Dăneasa. 48 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
9
1920–1945
40
1946–1960
202
1961–1970
350
1971–1980
283
1981–1990
129
1991–2000
258
2001–2010
141
2011 și după
237
DăneasaOlt
Clădiri
3.645
Cu adresă
2.574
Cu anul înregistrat
1.649 · 45 %
Înainte de 1978
48 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.495 · 68 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
1
Suprafață construită, total (m²)
237.547
Firme înregistrate
26
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.228
2 niveluri
247
3 niveluri
19
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2

Când au fost construite. 1.649 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
9
1920–1945
40
1946–1960
202
1961–1970
350
1971–1980
283
1981–1990
129
1991–2000
258
2001–2010
141
2011 și după
237

Câte etaje au. 2.495 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.228
2 niveluri
247
3 niveluri
19
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Dăneasa. Străzile din Dăneasa pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 2 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
237.547

48 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.649 · 45 %
Înainte de 1978
48 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.