Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Darabani

10.119 clădiri în Darabani. 53 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
7
1920–1945
34
1946–1960
255
1961–1970
278
1971–1980
257
1981–1990
158
1991–2000
249
2001–2010
140
2011 și după
128
DarabaniBotoșani
Clădiri
10.119
Cu adresă
3.572
Cu anul înregistrat
1.506 · 15 %
Înainte de 1978
53 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.629 · 16 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
24
Suprafață construită, total (m²)
870.290
Firme înregistrate
27
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.370
2 niveluri
187
3 niveluri
48
4 niveluri
1
5 niveluri
16
6 niveluri
7
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
8

Când au fost construite. 1.506 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
7
1920–1945
34
1946–1960
255
1961–1970
278
1971–1980
257
1981–1990
158
1991–2000
249
2001–2010
140
2011 și după
128

Câte etaje au. 1.629 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.370
2 niveluri
187
3 niveluri
48
4 niveluri
1
5 niveluri
16
6 niveluri
7
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Darabani. Străzile din Darabani pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 8 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate. 0 din 1 acoperișuri verificate pe imagini aeriene aveau panouri.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
8
Verificate pe imagini aeriene
Acoperișuri verificate
1
Cu panouri
0
Pondere
0 %
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
870.290

53 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.506 · 15 %
Înainte de 1978
53 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.