Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Dârmănești

4.349 de clădiri în Dârmănești. 47 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
11
1920–1945
42
1946–1960
112
1961–1970
175
1971–1980
179
1981–1990
118
1991–2000
168
2001–2010
59
2011 și după
132
DârmăneștiArgeș
Clădiri
4.349
Cu adresă
1.352
Cu anul înregistrat
996 · 23 %
Înainte de 1978
47 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.320 · 30 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
2
Suprafață construită, total (m²)
456.603
Firme înregistrate
0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.052
2 niveluri
251
3 niveluri
15
4 niveluri
2
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2

Când au fost construite. 996 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
11
1920–1945
42
1946–1960
112
1961–1970
175
1971–1980
179
1981–1990
118
1991–2000
168
2001–2010
59
2011 și după
132

Câte etaje au. 1.320 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.052
2 niveluri
251
3 niveluri
15
4 niveluri
2
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Dârmănești. Străzile din Dârmănești pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 8
Stradă Clădiri
1 Drumul 731D 50
2 Drumul 731 45
3 Drumul 731 23
4 Drumul 731 21
5 Drumul 426 16
6 Drumul 425 14
7 Drumul 427 5
8 Drumul 731 3

Panouri solare văzute pe 2 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
456.603

47 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
996 · 23 %
Înainte de 1978
47 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.