Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Dărmănești

10.918 clădiri în Dărmănești. 58 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
22
1920–1945
113
1946–1960
450
1961–1970
345
1971–1980
217
1981–1990
181
1991–2000
210
2001–2010
132
2011 și după
179
DărmăneștiBacău
Clădiri
10.918
Cu adresă
5.010
Cu anul înregistrat
1.849 · 17 %
Înainte de 1978
58 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.457 · 23 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
7
Suprafață construită, total (m²)
999.575
Firme înregistrate
123
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.123
2 niveluri
300
3 niveluri
27
4 niveluri
3
5 niveluri
2
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
2
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
5

Când au fost construite. 1.849 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
22
1920–1945
113
1946–1960
450
1961–1970
345
1971–1980
217
1981–1990
181
1991–2000
210
2001–2010
132
2011 și după
179

Câte etaje au. 2.457 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.123
2 niveluri
300
3 niveluri
27
4 niveluri
3
5 niveluri
2
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
2

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Dărmănești. Străzile din Dărmănești pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 5 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
5
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
999.575

58 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.849 · 17 %
Înainte de 1978
58 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.