Clădirile din Decindeni
7.450 de clădiri în Decindeni. 28 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.
0,78 EUR pe clădire
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
- înainte de 1920
- 6
- 1920–1945
- 28
- 1946–1960
- 98
- 1961–1970
- 100
- 1971–1980
- 145
- 1981–1990
- 190
- 1991–2000
- 215
- 2001–2010
- 48
- 2011 și după
- 283
DecindeniDâmbovița
- Clădiri
- 7.450
- Cu adresă
- 2.927
- Cu anul înregistrat
- 1.113 · 15 %
- Înainte de 1978
- 28 %
- Cu numărul de etaje înregistrat
- 2.012 · 27 %
- Cu 4+ etaje (dintre ele)
- 3
- Suprafață construită, total (m²)
- 639.116
- Firme înregistrate
- 60
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
- 1 nivel
- 1.532
- 2 niveluri
- 444
- 3 niveluri
- 33
- 4 niveluri
- 2
- 5 niveluri
- 1
- 6 niveluri
- 0
- 7 niveluri
- 0
- 8 niveluri
- 0
- 9 niveluri
- 0
- 10 sau mai multe niveluri
- 0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 4
Când au fost construite. 1.113 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 6 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 28 | |
| 1946–1960 | 98 | |
| 1961–1970 | 100 | |
| 1971–1980 | 145 | |
| 1981–1990 | 190 | |
| 1991–2000 | 215 | |
| 2001–2010 | 48 | |
| 2011 și după | 283 |
Câte etaje au. 2.012 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
| 1 nivel | 1.532 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 444 | |
| 3 niveluri | 33 | |
| 4 niveluri | 2 | |
| 5 niveluri | 1 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.
Cele mai înalte 5
| Clădire | Înălțime | |
|---|---|---|
| 1 | Strada Principală 98, Ungureni | 3 etaje |
| 2 | Principală 141, Dragomirești | 3 etaje |
| 3 | Molizilor 8, Decindeni | 3 etaje |
| 4 | Principală 70, Dragomirești | 3 etaje |
| 5 | Ciocănești 42, Dragomirești | 3 etaje |
Străzile din Decindeni. Străzile din Decindeni pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.
Străzile cu cele mai multe clădiri 30
| Stradă | Clădiri | |
|---|---|---|
| 1 | Strada Principală | 84 |
| 2 | Principală | 61 |
| 3 | Strada Principală | 58 |
| 4 | Bisericii | 57 |
| 5 | Strada Principală | 34 |
| 6 | Principală | 31 |
| 7 | Strada Principală | 31 |
| 8 | Ciocănești | 25 |
| 9 | Strada Monumentului | 25 |
| 10 | Școlii | 20 |
| 11 | Florești | 17 |
| 12 | Coloniei | 13 |
| 13 | Fântânilor | 13 |
| 14 | Cireșului | 10 |
| 15 | Strada Căminului | 10 |
| 16 | Strada Bucuriei | 8 |
| 17 | Strada Berzei | 7 |
| 18 | Strada Invatatorilor | 7 |
| 19 | Troiței | 7 |
| 20 | Strada Farmaciei | 6 |
| 21 | Strada Poenari | 6 |
| 22 | Molizilor | 5 |
| 23 | Strada Bisericii | 5 |
| 24 | Strada Fierarilor | 5 |
| 25 | Strada Livezii | 5 |
| 26 | Lăstărișului | 4 |
| 27 | Ogrăzii | 4 |
| 28 | Strada Agricultorilor | 4 |
| 29 | Strada Frăției | 4 |
| 30 | Zăvoiului | 4 |
Panouri solare văzute pe 4 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 4
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
- Suprafață construită, total (m²)
- 639.116
28 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.
Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
- Cu anul înregistrat
- 1.113 · 15 %
- Înainte de 1978
- 28 %
Mai mult despre oraș. Aceleași date, din alt unghi.
Actualizat la 8 noiembrie 2026.
Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.
Alege Starter
Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.