Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Deja

3.222 de clădiri în Deja. 65 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
3
1920–1945
16
1946–1960
115
1961–1970
216
1971–1980
196
1981–1990
98
1991–2000
81
2001–2010
4
2011 și după
32
DejaSălaj
Clădiri
3.222
Cu adresă
1.625
Cu anul înregistrat
761 · 24 %
Înainte de 1978
65 %
Cu numărul de etaje înregistrat
987 · 31 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
0
Suprafață construită, total (m²)
283.352
Firme înregistrate
0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
796
2 niveluri
163
3 niveluri
28
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 761 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
3
1920–1945
16
1946–1960
115
1961–1970
216
1971–1980
196
1981–1990
98
1991–2000
81
2001–2010
4
2011 și după
32

Câte etaje au. 987 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
796
2 niveluri
163
3 niveluri
28
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Deja. Străzile din Deja pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 6
Stradă Clădiri
1 Drum comunal Dc14 63
2 Drum comunal Dc9a 15
3 Drumul Dc16 12
4 Drum județean Dj108 8
5 Dc09A 7
6 Dj108 7

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
283.352

65 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
761 · 24 %
Înainte de 1978
65 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.