Clădirile din Dobriceni
5.732 de clădiri în Dobriceni. 56 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.
0,78 EUR pe clădire
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
- înainte de 1920
- 22
- 1920–1945
- 67
- 1946–1960
- 199
- 1961–1970
- 243
- 1971–1980
- 212
- 1981–1990
- 147
- 1991–2000
- 214
- 2001–2010
- 34
- 2011 și după
- 67
DobriceniVâlcea
- Clădiri
- 5.732
- Cu adresă
- 2.006
- Cu anul înregistrat
- 1.205 · 21 %
- Înainte de 1978
- 56 %
- Cu numărul de etaje înregistrat
- 1.325 · 23 %
- Cu 4+ etaje (dintre ele)
- 2
- Suprafață construită, total (m²)
- 334.689
- Firme înregistrate
- 36
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
- 1 nivel
- 971
- 2 niveluri
- 316
- 3 niveluri
- 36
- 4 niveluri
- 2
- 5 niveluri
- 0
- 6 niveluri
- 0
- 7 niveluri
- 0
- 8 niveluri
- 0
- 9 niveluri
- 0
- 10 sau mai multe niveluri
- 0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 3
Când au fost construite. 1.205 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 22 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 67 | |
| 1946–1960 | 199 | |
| 1961–1970 | 243 | |
| 1971–1980 | 212 | |
| 1981–1990 | 147 | |
| 1991–2000 | 214 | |
| 2001–2010 | 34 | |
| 2011 și după | 67 |
Câte etaje au. 1.325 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
| 1 nivel | 971 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 316 | |
| 3 niveluri | 36 | |
| 4 niveluri | 2 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.
Cele mai înalte 5
| Clădire | Înălțime | |
|---|---|---|
| 1 | Strada Principala 47, Mogoșești | 3 etaje |
| 2 | Principală 85, Dobriceni | 3 etaje |
| 3 | Bârlogu 86, Bârlogu | 3 etaje |
| 4 | Strada Cacova 36, Popești | 3 etaje |
| 5 | Cacova 21, Popești | 3 etaje |
Străzile din Dobriceni. Străzile din Dobriceni pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.
Străzile cu cele mai multe clădiri 30
| Stradă | Clădiri | |
|---|---|---|
| 1 | Principală | 36 |
| 2 | Cacova | 20 |
| 3 | Primăriei | 19 |
| 4 | Bârlogu | 17 |
| 5 | Stoenești Sat | 17 |
| 6 | Principală | 16 |
| 7 | Principală | 16 |
| 8 | Căminului | 15 |
| 9 | Zmeurătu | 15 |
| 10 | Cacova | 14 |
| 11 | Principală | 12 |
| 12 | Piscu Mare | 11 |
| 13 | Școlii | 10 |
| 14 | Drumul Principală | 8 |
| 15 | Mărăcinii Mari | 8 |
| 16 | Pietriș | 8 |
| 17 | Valea Fântânii | 8 |
| 18 | Valea Găinii | 8 |
| 19 | Cornet | 7 |
| 20 | Fierbea | 7 |
| 21 | Gruieri | 7 |
| 22 | Poiniță | 7 |
| 23 | Prislop | 7 |
| 24 | Sărata | 7 |
| 25 | Suseni | 7 |
| 26 | Croitorești | 6 |
| 27 | Fâneață | 6 |
| 28 | Gruiu | 6 |
| 29 | Prislop | 6 |
| 30 | Suseni | 6 |
Panouri solare văzute pe 3 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 3
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
- Suprafață construită, total (m²)
- 334.689
56 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.
Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
- Cu anul înregistrat
- 1.205 · 21 %
- Înainte de 1978
- 56 %
Mai mult despre oraș. Aceleași date, din alt unghi.
Actualizat la 8 noiembrie 2026.
Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.
Alege Starter
Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.