Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Dobrosloveni

3.558 de clădiri în Dobrosloveni. 56 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
14
1920–1945
51
1946–1960
163
1961–1970
293
1971–1980
175
1981–1990
57
1991–2000
147
2001–2010
65
2011 și după
141
DobrosloveniOlt
Clădiri
3.558
Cu adresă
2.333
Cu anul înregistrat
1.106 · 31 %
Înainte de 1978
56 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.305 · 65 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
0
Suprafață construită, total (m²)
300.042
Firme înregistrate
62
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.898
2 niveluri
381
3 niveluri
26
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 1.106 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
14
1920–1945
51
1946–1960
163
1961–1970
293
1971–1980
175
1981–1990
57
1991–2000
147
2001–2010
65
2011 și după
141

Câte etaje au. 2.305 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.898
2 niveluri
381
3 niveluri
26
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Dobrosloveni. Străzile din Dobrosloveni pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
300.042

56 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.106 · 31 %
Înainte de 1978
56 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.