Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Dobrușa

4.080 de clădiri în Dobrușa. 48 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
4
1920–1945
24
1946–1960
96
1961–1970
173
1971–1980
145
1981–1990
106
1991–2000
187
2001–2010
29
2011 și după
58
DobrușaVâlcea
Clădiri
4.080
Cu adresă
1.236
Cu anul înregistrat
822 · 20 %
Înainte de 1978
48 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.143 · 28 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
0
Suprafață construită, total (m²)
312.452
Firme înregistrate
10
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.031
2 niveluri
102
3 niveluri
10
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
6

Când au fost construite. 822 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
4
1920–1945
24
1946–1960
96
1961–1970
173
1971–1980
145
1981–1990
106
1991–2000
187
2001–2010
29
2011 și după
58

Câte etaje au. 1.143 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.031
2 niveluri
102
3 niveluri
10
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Dobrușa. Străzile din Dobrușa pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 9

Panouri solare văzute pe 6 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
6
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
312.452

48 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
822 · 20 %
Înainte de 1978
48 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.