Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Dofteana

7.943 de clădiri în Dofteana. 49 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
11
1920–1945
71
1946–1960
296
1961–1970
308
1971–1980
248
1981–1990
183
1991–2000
252
2001–2010
148
2011 și după
263
DofteanaBacău
Clădiri
7.943
Cu adresă
3.395
Cu anul înregistrat
1.780 · 22 %
Înainte de 1978
49 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.122 · 27 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
2
Suprafață construită, total (m²)
659.036
Firme înregistrate
78
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.758
2 niveluri
328
3 niveluri
34
4 niveluri
2
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2

Când au fost construite. 1.780 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
11
1920–1945
71
1946–1960
296
1961–1970
308
1971–1980
248
1981–1990
183
1991–2000
252
2001–2010
148
2011 și după
263

Câte etaje au. 2.122 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.758
2 niveluri
328
3 niveluri
34
4 niveluri
2
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Dofteana. Străzile din Dofteana pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 30

Panouri solare văzute pe 2 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
659.036

49 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.780 · 22 %
Înainte de 1978
49 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.