Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Dolhasca

10.886 de clădiri în Dolhasca. 52 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
42
1920–1945
129
1946–1960
400
1961–1970
437
1971–1980
331
1981–1990
232
1991–2000
460
2001–2010
142
2011 și după
181
DolhascaSuceava
Clădiri
10.886
Cu adresă
2.764
Cu anul înregistrat
2.354 · 22 %
Înainte de 1978
52 %
Cu numărul de etaje înregistrat
3.258 · 30 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
0
Suprafață construită, total (m²)
765.870
Firme înregistrate
51
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
3.026
2 niveluri
207
3 niveluri
25
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 2.354 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
42
1920–1945
129
1946–1960
400
1961–1970
437
1971–1980
331
1981–1990
232
1991–2000
460
2001–2010
142
2011 și după
181

Câte etaje au. 3.258 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
3.026
2 niveluri
207
3 niveluri
25
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Dolhasca. Străzile din Dolhasca pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
765.870

52 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
2.354 · 22 %
Înainte de 1978
52 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.