Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Dorna Candrenilor

6.774 de clădiri în Dorna Candrenilor. 42 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
50
1920–1945
134
1946–1960
199
1961–1970
196
1971–1980
200
1981–1990
160
1991–2000
327
2001–2010
146
2011 și după
253
Dorna CandrenilorSuceava
Clădiri
6.774
Cu adresă
1.547
Cu anul înregistrat
1.665 · 25 %
Înainte de 1978
42 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.726 · 40 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
7
Suprafață construită, total (m²)
447.837
Firme înregistrate
0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.184
2 niveluri
499
3 niveluri
36
4 niveluri
7
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
4

Când au fost construite. 1.665 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
50
1920–1945
134
1946–1960
199
1961–1970
196
1971–1980
200
1981–1990
160
1991–2000
327
2001–2010
146
2011 și după
253

Câte etaje au. 2.726 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.184
2 niveluri
499
3 niveluri
36
4 niveluri
7
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Dorna Candrenilor. Străzile din Dorna Candrenilor pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 4 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
4
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
447.837

42 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.665 · 25 %
Înainte de 1978
42 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.