Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Dumbrava Roșie

7.815 clădiri în Dumbrava Roșie. 37 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
5
1920–1945
37
1946–1960
285
1961–1970
250
1971–1980
207
1981–1990
96
1991–2000
299
2001–2010
185
2011 și după
618
Dumbrava RoșieNeamț
Clădiri
7.815
Cu adresă
4.303
Cu anul înregistrat
1.982 · 25 %
Înainte de 1978
37 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.788 · 36 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
8
Suprafață construită, total (m²)
848.505
Firme înregistrate
111
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.068
2 niveluri
642
3 niveluri
70
4 niveluri
7
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
50

Când au fost construite. 1.982 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
5
1920–1945
37
1946–1960
285
1961–1970
250
1971–1980
207
1981–1990
96
1991–2000
299
2001–2010
185
2011 și după
618

Câte etaje au. 2.788 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.068
2 niveluri
642
3 niveluri
70
4 niveluri
7
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Dumbrava Roșie. Străzile din Dumbrava Roșie pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 30

Panouri solare văzute pe 50 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate. 0 din 1 acoperișuri verificate pe imagini aeriene din 2022 aveau panouri.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
50
Verificate pe imagini aerieneimagini din 2022
Acoperișuri verificate
1
Cu panouri
0
Pondere
0 %
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
848.505

37 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.982 · 25 %
Înainte de 1978
37 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.