Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Dumbrăveni

8.345 de clădiri în Dumbrăveni. 47 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
7
1920–1945
84
1946–1960
259
1961–1970
255
1971–1980
287
1981–1990
135
1991–2000
197
2001–2010
124
2011 și după
293
DumbrăveniSuceava
Clădiri
8.345
Cu adresă
2.945
Cu anul înregistrat
1.641 · 20 %
Înainte de 1978
47 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.577 · 31 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
5
Suprafață construită, total (m²)
805.608
Firme înregistrate
0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.204
2 niveluri
336
3 niveluri
32
4 niveluri
4
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
10

Când au fost construite. 1.641 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
7
1920–1945
84
1946–1960
259
1961–1970
255
1971–1980
287
1981–1990
135
1991–2000
197
2001–2010
124
2011 și după
293

Câte etaje au. 2.577 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.204
2 niveluri
336
3 niveluri
32
4 niveluri
4
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Dumbrăveni. Străzile din Dumbrăveni pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 10 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
10
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
805.608

47 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.641 · 20 %
Înainte de 1978
47 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.