Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Fărcașa

3.822 de clădiri în Fărcașa. 46 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
1
1920–1945
3
1946–1960
57
1961–1970
195
1971–1980
234
1981–1990
93
1991–2000
102
2001–2010
44
2011 și după
144
FărcașaMaramureș
Clădiri
3.822
Cu adresă
2.910
Cu anul înregistrat
873 · 23 %
Înainte de 1978
46 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.965 · 78 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
11
Suprafață construită, total (m²)
409.210
Firme înregistrate
104
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.294
2 niveluri
553
3 niveluri
107
4 niveluri
10
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2

Când au fost construite. 873 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
1
1920–1945
3
1946–1960
57
1961–1970
195
1971–1980
234
1981–1990
93
1991–2000
102
2001–2010
44
2011 și după
144

Câte etaje au. 2.965 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.294
2 niveluri
553
3 niveluri
107
4 niveluri
10
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Fărcașa. Străzile din Fărcașa pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 30

Panouri solare văzute pe 2 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
409.210

46 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
873 · 23 %
Înainte de 1978
46 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.