Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Fetești-Gară

14.443 de clădiri în Fetești-Gară. 49 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
22
1920–1945
64
1946–1960
180
1961–1970
193
1971–1980
137
1981–1990
57
1991–2000
189
2001–2010
98
2011 și după
170
Fetești-GarăIalomița
Clădiri
14.443
Cu adresă
8.577
Cu anul înregistrat
1.110 · 8 %
Înainte de 1978
49 %
Cu numărul de etaje înregistrat
5.593 · 39 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
37
Suprafață construită, total (m²)
1.933.626
Firme înregistrate
174
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
5.033
2 niveluri
428
3 niveluri
95
4 niveluri
25
5 niveluri
11
6 niveluri
0
7 niveluri
1
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
40

Când au fost construite. 1.110 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
22
1920–1945
64
1946–1960
180
1961–1970
193
1971–1980
137
1981–1990
57
1991–2000
189
2001–2010
98
2011 și după
170

Câte etaje au. 5.593 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
5.033
2 niveluri
428
3 niveluri
95
4 niveluri
25
5 niveluri
11
6 niveluri
0
7 niveluri
1
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Fetești-Gară. Străzile din Fetești-Gară pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 40 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
40
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.933.626

49 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.110 · 8 %
Înainte de 1978
49 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.