Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Flămânzi

10.195 de clădiri în Flămânzi. 63 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
4
1920–1945
48
1946–1960
310
1961–1970
414
1971–1980
249
1981–1990
119
1991–2000
220
2001–2010
56
2011 și după
122
FlămânziBotoșani
Clădiri
10.195
Cu adresă
4.003
Cu anul înregistrat
1.542 · 15 %
Înainte de 1978
63 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.321 · 13 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
1
Suprafață construită, total (m²)
821.120
Firme înregistrate
12
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.197
2 niveluri
109
3 niveluri
14
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
5

Când au fost construite. 1.542 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
4
1920–1945
48
1946–1960
310
1961–1970
414
1971–1980
249
1981–1990
119
1991–2000
220
2001–2010
56
2011 și după
122

Câte etaje au. 1.321 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.197
2 niveluri
109
3 niveluri
14
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Flămânzi. Străzile din Flămânzi pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 5 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
5
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
821.120

63 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.542 · 15 %
Înainte de 1978
63 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.