Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Fundulea

6.709 clădiri în Fundulea. 44 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
6
1920–1945
39
1946–1960
123
1961–1970
125
1971–1980
82
1981–1990
53
1991–2000
49
2001–2010
82
2011 și după
234
FunduleaCălărași
Clădiri
6.709
Cu adresă
2.861
Cu anul înregistrat
793 · 12 %
Înainte de 1978
44 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.608 · 24 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
3
Suprafață construită, total (m²)
839.753
Firme înregistrate
78
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.355
2 niveluri
218
3 niveluri
32
4 niveluri
2
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
21

Când au fost construite. 793 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
6
1920–1945
39
1946–1960
123
1961–1970
125
1971–1980
82
1981–1990
53
1991–2000
49
2001–2010
82
2011 și după
234

Câte etaje au. 1.608 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.355
2 niveluri
218
3 niveluri
32
4 niveluri
2
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Fundulea. Străzile din Fundulea pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 21 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate. 0 din 48 acoperișuri verificate pe imagini aeriene din 2023 aveau panouri.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
21
Verificate pe imagini aerieneimagini din 2023
Acoperișuri verificate
48
Cu panouri
0
Pondere
0 %
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
839.753

44 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
793 · 12 %
Înainte de 1978
44 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.