Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Galda de Jos

4.914 clădiri în Galda de Jos. 32 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
7
1920–1945
36
1946–1960
74
1961–1970
61
1971–1980
101
1981–1990
65
1991–2000
184
2001–2010
27
2011 și după
146
Galda de JosAlba
Clădiri
4.914
Cu adresă
2.474
Cu anul înregistrat
701 · 14 %
Înainte de 1978
32 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.292 · 26 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
2
Suprafață construită, total (m²)
688.722
Firme înregistrate
34
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
920
2 niveluri
296
3 niveluri
74
4 niveluri
1
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
13

Când au fost construite. 701 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
7
1920–1945
36
1946–1960
74
1961–1970
61
1971–1980
101
1981–1990
65
1991–2000
184
2001–2010
27
2011 și după
146

Câte etaje au. 1.292 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
920
2 niveluri
296
3 niveluri
74
4 niveluri
1
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Galda de Jos. Străzile din Galda de Jos pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 13 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
13
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
688.722

32 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
701 · 14 %
Înainte de 1978
32 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.