Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Gârcina

4.883 de clădiri în Gârcina. 50 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
6
1920–1945
76
1946–1960
251
1961–1970
138
1971–1980
79
1981–1990
54
1991–2000
166
2001–2010
68
2011 și după
223
GârcinaNeamț
Clădiri
4.883
Cu adresă
2.274
Cu anul înregistrat
1.061 · 22 %
Înainte de 1978
50 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.561 · 32 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
6
Suprafață construită, total (m²)
368.281
Firme înregistrate
0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.236
2 niveluri
264
3 niveluri
55
4 niveluri
4
5 niveluri
2
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
11

Când au fost construite. 1.061 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
6
1920–1945
76
1946–1960
251
1961–1970
138
1971–1980
79
1981–1990
54
1991–2000
166
2001–2010
68
2011 și după
223

Câte etaje au. 1.561 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.236
2 niveluri
264
3 niveluri
55
4 niveluri
4
5 niveluri
2
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Gârcina. Străzile din Gârcina pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 11 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
11
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
368.281

50 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.061 · 22 %
Înainte de 1978
50 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.