Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Ghindari

3.324 de clădiri în Ghindari. 79 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
42
1920–1945
118
1946–1960
184
1961–1970
160
1971–1980
102
1981–1990
74
1991–2000
23
2001–2010
5
2011 și după
23
GhindariMureș
Clădiri
3.324
Cu adresă
1.702
Cu anul înregistrat
731 · 22 %
Înainte de 1978
79 %
Cu numărul de etaje înregistrat
954 · 29 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
0
Suprafață construită, total (m²)
331.956
Firme înregistrate
0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
671
2 niveluri
251
3 niveluri
32
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Când au fost construite. 731 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
42
1920–1945
118
1946–1960
184
1961–1970
160
1971–1980
102
1981–1990
74
1991–2000
23
2001–2010
5
2011 și după
23

Câte etaje au. 954 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
671
2 niveluri
251
3 niveluri
32
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5
Clădire Înălțime
1 nr. 365, Ghindari 3 etaje
2 Strada Principală 440, Trei Sate 3 etaje
3 nr. 161, Ghindari 3 etaje
4 Principală 263, Ghindari 3 etaje
5 nr. 178/A, Ghindari 3 etaje

Străzile din Ghindari. Străzile din Ghindari pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 3
Stradă Clădiri
1 Strada Principală 26
2 Strada Principală 25
3 Strada Principală 15

79 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
731 · 22 %
Înainte de 1978
79 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.