Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Girov

7.140 de clădiri în Girov. 47 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
8
1920–1945
66
1946–1960
287
1961–1970
194
1971–1980
102
1981–1990
53
1991–2000
198
2001–2010
123
2011 și după
333
GirovNeamț
Clădiri
7.140
Cu adresă
2.328
Cu anul înregistrat
1.364 · 19 %
Înainte de 1978
47 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.171 · 30 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
10
Suprafață construită, total (m²)
651.319
Firme înregistrate
63
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.749
2 niveluri
357
3 niveluri
55
4 niveluri
8
5 niveluri
2
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
8

Când au fost construite. 1.364 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
8
1920–1945
66
1946–1960
287
1961–1970
194
1971–1980
102
1981–1990
53
1991–2000
198
2001–2010
123
2011 și după
333

Câte etaje au. 2.171 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.749
2 niveluri
357
3 niveluri
55
4 niveluri
8
5 niveluri
2
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Girov. Străzile din Girov pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 8 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate. 0 din 2 acoperișuri verificate pe imagini aeriene aveau panouri.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
8
Verificate pe imagini aeriene
Acoperișuri verificate
2
Cu panouri
0
Pondere
0 %
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
651.319

47 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.364 · 19 %
Înainte de 1978
47 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.