Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Glăvile

4.007 clădiri în Glăvile. 66 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
20
1920–1945
97
1946–1960
238
1961–1970
277
1971–1980
180
1981–1990
86
1991–2000
143
2001–2010
41
2011 și după
56
GlăvileVâlcea
Clădiri
4.007
Cu adresă
1.279
Cu anul înregistrat
1.138 · 28 %
Înainte de 1978
66 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.219 · 30 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
1
Suprafață construită, total (m²)
219.742
Firme înregistrate
2
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
885
2 niveluri
312
3 niveluri
21
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
3

Când au fost construite. 1.138 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
20
1920–1945
97
1946–1960
238
1961–1970
277
1971–1980
180
1981–1990
86
1991–2000
143
2001–2010
41
2011 și după
56

Câte etaje au. 1.219 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
885
2 niveluri
312
3 niveluri
21
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Glăvile. Străzile din Glăvile pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 19

Panouri solare văzute pe 3 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
3
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
219.742

66 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.138 · 28 %
Înainte de 1978
66 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.