Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Glodeni

3.533 de clădiri în Glodeni. 73 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
1
1920–1945
25
1946–1960
130
1961–1970
181
1971–1980
106
1981–1990
29
1991–2000
69
2001–2010
15
2011 și după
19
GlodeniMureș
Clădiri
3.533
Cu adresă
1.660
Cu anul înregistrat
575 · 16 %
Înainte de 1978
73 %
Cu numărul de etaje înregistrat
909 · 26 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
0
Suprafață construită, total (m²)
277.918
Firme înregistrate
0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
684
2 niveluri
193
3 niveluri
32
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
6

Când au fost construite. 575 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
1
1920–1945
25
1946–1960
130
1961–1970
181
1971–1980
106
1981–1990
29
1991–2000
69
2001–2010
15
2011 și după
19

Câte etaje au. 909 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
684
2 niveluri
193
3 niveluri
32
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5
Clădire Înălțime
1 nr. 30A, Glodeni 3 etaje
2 nr. 218, Glodeni 3 etaje
3 nr. 18, Glodeni 3 etaje
4 nr. 298, Glodeni 3 etaje
5 nr. 238, Glodeni 3 etaje

Panouri solare văzute pe 6 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
6
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
277.918

73 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
575 · 16 %
Înainte de 1978
73 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.