Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Grănicești

4.206 clădiri în Grănicești. 44 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
10
1920–1945
50
1946–1960
141
1961–1970
164
1971–1980
116
1981–1990
180
1991–2000
111
2001–2010
90
2011 și după
129
GrăniceștiSuceava
Clădiri
4.206
Cu adresă
1.814
Cu anul înregistrat
991 · 24 %
Înainte de 1978
44 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.345 · 32 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
0
Suprafață construită, total (m²)
500.657
Firme înregistrate
0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.067
2 niveluri
258
3 niveluri
20
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 991 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
10
1920–1945
50
1946–1960
141
1961–1970
164
1971–1980
116
1981–1990
180
1991–2000
111
2001–2010
90
2011 și după
129

Câte etaje au. 1.345 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.067
2 niveluri
258
3 niveluri
20
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Grănicești. Străzile din Grănicești pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 2
Stradă Clădiri
1 Drumul E 85 56
2 Drumul Dj 178 10

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
500.657

44 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
991 · 24 %
Înainte de 1978
44 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.