Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Grumăzești

5.648 de clădiri în Grumăzești. 49 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
3
1920–1945
36
1946–1960
129
1961–1970
150
1971–1980
139
1981–1990
95
1991–2000
172
2001–2010
50
2011 și după
60
GrumăzeștiNeamț
Clădiri
5.648
Cu adresă
2.146
Cu anul înregistrat
834 · 15 %
Înainte de 1978
49 %
Cu numărul de etaje înregistrat
751 · 13 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
1
Suprafață construită, total (m²)
583.867
Firme înregistrate
57
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
648
2 niveluri
76
3 niveluri
26
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 834 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
3
1920–1945
36
1946–1960
129
1961–1970
150
1971–1980
139
1981–1990
95
1991–2000
172
2001–2010
50
2011 și după
60

Câte etaje au. 751 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
648
2 niveluri
76
3 niveluri
26
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Grumăzești. Străzile din Grumăzești pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 27

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
583.867

49 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
834 · 15 %
Înainte de 1978
49 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.