Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Gura Suhașului

4.164 de clădiri în Gura Suhașului. 55 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
20
1920–1945
77
1946–1960
202
1961–1970
189
1971–1980
167
1981–1990
78
1991–2000
223
2001–2010
35
2011 și după
150
Gura SuhașuluiVâlcea
Clădiri
4.164
Cu adresă
2.045
Cu anul înregistrat
1.141 · 27 %
Înainte de 1978
55 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.596 · 38 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
6
Suprafață construită, total (m²)
244.282
Firme înregistrate
0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.214
2 niveluri
309
3 niveluri
67
4 niveluri
5
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
3

Când au fost construite. 1.141 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
20
1920–1945
77
1946–1960
202
1961–1970
189
1971–1980
167
1981–1990
78
1991–2000
223
2001–2010
35
2011 și după
150

Câte etaje au. 1.596 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.214
2 niveluri
309
3 niveluri
67
4 niveluri
5
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Gura Suhașului. Străzile din Gura Suhașului pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 3 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
3
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
244.282

55 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.141 · 27 %
Înainte de 1978
55 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.