Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Gurghiu

5.573 de clădiri în Gurghiu. 52 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
23
1920–1945
44
1946–1960
120
1961–1970
233
1971–1980
192
1981–1990
141
1991–2000
131
2001–2010
37
2011 și după
83
GurghiuMureș
Clădiri
5.573
Cu adresă
2.572
Cu anul înregistrat
1.004 · 18 %
Înainte de 1978
52 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.345 · 24 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
1
Suprafață construită, total (m²)
574.198
Firme înregistrate
39
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.018
2 niveluri
279
3 niveluri
47
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 1.004 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
23
1920–1945
44
1946–1960
120
1961–1970
233
1971–1980
192
1981–1990
141
1991–2000
131
2001–2010
37
2011 și după
83

Câte etaje au. 1.345 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.018
2 niveluri
279
3 niveluri
47
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Gurghiu. Străzile din Gurghiu pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 9

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
574.198

52 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.004 · 18 %
Înainte de 1978
52 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.