Clădirile din Halmeu
3.774 de clădiri în Halmeu. 52 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.
0,78 EUR pe clădire
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
- înainte de 1920
- 47
- 1920–1945
- 101
- 1946–1960
- 189
- 1961–1970
- 173
- 1971–1980
- 175
- 1981–1990
- 94
- 1991–2000
- 145
- 2001–2010
- 76
- 2011 și după
- 195
HalmeuSatu Mare
- Clădiri
- 3.774
- Cu adresă
- 2.194
- Cu anul înregistrat
- 1.195 · 32 %
- Înainte de 1978
- 52 %
- Cu numărul de etaje înregistrat
- 1.190 · 32 %
- Cu 4+ etaje (dintre ele)
- 2
- Suprafață construită, total (m²)
- 493.103
- Firme înregistrate
- 61
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
- 1 nivel
- 945
- 2 niveluri
- 194
- 3 niveluri
- 49
- 4 niveluri
- 2
- 5 niveluri
- 0
- 6 niveluri
- 0
- 7 niveluri
- 0
- 8 niveluri
- 0
- 9 niveluri
- 0
- 10 sau mai multe niveluri
- 0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 1
Când au fost construite. 1.195 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 47 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 101 | |
| 1946–1960 | 189 | |
| 1961–1970 | 173 | |
| 1971–1980 | 175 | |
| 1981–1990 | 94 | |
| 1991–2000 | 145 | |
| 2001–2010 | 76 | |
| 2011 și după | 195 |
Câte etaje au. 1.190 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
| 1 nivel | 945 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 194 | |
| 3 niveluri | 49 | |
| 4 niveluri | 2 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.
Cele mai înalte 5
| Clădire | Înălțime | |
|---|---|---|
| 1 | Crinului 9, Halmeu | 4 etaje |
| 2 | Strada Eliberarii 2, Halmeu | 3 etaje |
| 3 | Strada Eliberarii 139/A, Halmeu | 3 etaje |
| 4 | Strada Zorilor 67, Halmeu | 3 etaje |
| 5 | Strada Gării 62/A, Halmeu | 3 etaje |
Străzile din Halmeu. Străzile din Halmeu pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.
Străzile cu cele mai multe clădiri 27
| Stradă | Clădiri | |
|---|---|---|
| 1 | Strada Eliberarii | 53 |
| 2 | Strada Gării | 45 |
| 3 | Strada Satu Mare | 38 |
| 4 | Titulescu N. | 36 |
| 5 | Strada Dabolt | 32 |
| 6 | Targului | 24 |
| 7 | Campului | 21 |
| 8 | Strada Babesti | 17 |
| 9 | Strada Zorilor | 17 |
| 10 | Viitorului | 17 |
| 11 | Strada Cimitir | 14 |
| 12 | Abator | 13 |
| 13 | Toag | 12 |
| 14 | Strada Uzinei | 11 |
| 15 | Balcescu N. | 10 |
| 16 | Strada Florilor | 10 |
| 17 | Strada Liliac | 9 |
| 18 | Mihai Eminescu | 8 |
| 19 | Fragilor | 7 |
| 20 | Strada Teilor | 7 |
| 21 | Piata Lemnelor | 6 |
| 22 | Strada Nicolae Titulescu | 5 |
| 23 | Crinului | 4 |
| 24 | Strada Arenei | 4 |
| 25 | Strada Toag | 4 |
| 26 | Strada Cotului | 3 |
| 27 | Strada Petofi | 3 |
Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate. 0 din 61 acoperișuri verificate pe imagini aeriene aveau panouri.
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 1
Verificate pe imagini aeriene
- Acoperișuri verificate
- 61
- Cu panouri
- 0
- Pondere
- 0 %
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
- Suprafață construită, total (m²)
- 493.103
52 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.
Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
- Cu anul înregistrat
- 1.195 · 32 %
- Înainte de 1978
- 52 %
Mai mult despre oraș. Aceleași date, din alt unghi.
Actualizat la 8 noiembrie 2026.
Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.
Alege Starter
Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.