Clădirile din Hangu
6.351 de clădiri în Hangu. 46 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.
0,78 EUR pe clădire
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
- înainte de 1920
- 0
- 1920–1945
- 1
- 1946–1960
- 188
- 1961–1970
- 140
- 1971–1980
- 140
- 1981–1990
- 76
- 1991–2000
- 145
- 2001–2010
- 69
- 2011 și după
- 138
HanguNeamț
- Clădiri
- 6.351
- Cu adresă
- 1.815
- Cu anul înregistrat
- 897 · 14 %
- Înainte de 1978
- 46 %
- Cu numărul de etaje înregistrat
- 1.241 · 20 %
- Cu 4+ etaje (dintre ele)
- 6
- Suprafață construită, total (m²)
- 375.660
- Firme înregistrate
- 3
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
- 1 nivel
- 983
- 2 niveluri
- 196
- 3 niveluri
- 56
- 4 niveluri
- 6
- 5 niveluri
- 0
- 6 niveluri
- 0
- 7 niveluri
- 0
- 8 niveluri
- 0
- 9 niveluri
- 0
- 10 sau mai multe niveluri
- 0
Când au fost construite. 897 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 0 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 1 | |
| 1946–1960 | 188 | |
| 1961–1970 | 140 | |
| 1971–1980 | 140 | |
| 1981–1990 | 76 | |
| 1991–2000 | 145 | |
| 2001–2010 | 69 | |
| 2011 și după | 138 |
Câte etaje au. 1.241 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
| 1 nivel | 983 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 196 | |
| 3 niveluri | 56 | |
| 4 niveluri | 6 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.
Cele mai înalte 5
| Clădire | Înălțime | |
|---|---|---|
| 1 | Strada Debarcaderului 70, Chirițeni | 4 etaje |
| 2 | Hangului 7, Hangu | 4 etaje |
| 3 | Strada Principala 135, Ruginești | 4 etaje |
| 4 | Lostritei 4, Buhalnița | 4 etaje |
| 5 | Principala 59, Chirițeni | 4 etaje |
Străzile din Hangu. Străzile din Hangu pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.
Străzile cu cele mai multe clădiri 30
| Stradă | Clădiri | |
|---|---|---|
| 1 | Hangului | 27 |
| 2 | Strada Audia | 26 |
| 3 | Principala Grozavesti | 25 |
| 4 | Principala | 13 |
| 5 | Buhalnita | 12 |
| 6 | Primaverii | 10 |
| 7 | Principala | 10 |
| 8 | Postei | 9 |
| 9 | Strada Ulucelor | 9 |
| 10 | Principala | 8 |
| 11 | Strada Sfatului | 8 |
| 12 | Mitrofanu | 7 |
| 13 | Cetatuii | 6 |
| 14 | Debarcaderului | 6 |
| 15 | Principala | 6 |
| 16 | Bisericii | 5 |
| 17 | Ciresilor | 5 |
| 18 | Livezilor | 5 |
| 19 | Strada Răsăritului | 5 |
| 20 | Bisericii | 4 |
| 21 | Huiduman | 4 |
| 22 | Iazuri | 4 |
| 23 | Lostritei | 4 |
| 24 | Primaverii | 4 |
| 25 | Sneamat | 4 |
| 26 | Strada Primaverii | 4 |
| 27 | Boboteni | 3 |
| 28 | Irugii | 3 |
| 29 | Netedu | 3 |
| 30 | Scolii | 3 |
46 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.
Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
- Cu anul înregistrat
- 897 · 14 %
- Înainte de 1978
- 46 %
Mai mult despre oraș. Aceleași date, din alt unghi.
Actualizat la 8 noiembrie 2026.
Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.
Alege Starter
Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.