Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Hârlău

5.069 de clădiri în Hârlău. 47 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
9
1920–1945
24
1946–1960
65
1961–1970
119
1971–1980
129
1981–1990
46
1991–2000
111
2001–2010
48
2011 și după
97
HârlăuIași
Clădiri
5.069
Cu adresă
2.157
Cu anul înregistrat
648 · 13 %
Înainte de 1978
47 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.060 · 21 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
13
Suprafață construită, total (m²)
527.210
Firme înregistrate
193
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
893
2 niveluri
115
3 niveluri
39
4 niveluri
6
5 niveluri
1
6 niveluri
6
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
6

Când au fost construite. 648 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
9
1920–1945
24
1946–1960
65
1961–1970
119
1971–1980
129
1981–1990
46
1991–2000
111
2001–2010
48
2011 și după
97

Câte etaje au. 1.060 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
893
2 niveluri
115
3 niveluri
39
4 niveluri
6
5 niveluri
1
6 niveluri
6
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Hârlău. Străzile din Hârlău pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 6 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
6
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
527.210

47 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
648 · 13 %
Înainte de 1978
47 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.