Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Heci

6.251 de clădiri în Heci. 63 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
6
1920–1945
69
1946–1960
255
1961–1970
192
1971–1980
162
1981–1990
56
1991–2000
153
2001–2010
46
2011 și după
84
HeciIași
Clădiri
6.251
Cu adresă
2.020
Cu anul înregistrat
1.023 · 16 %
Înainte de 1978
63 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.273 · 20 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
1
Suprafață construită, total (m²)
465.831
Firme înregistrate
1
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.149
2 niveluri
114
3 niveluri
9
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 1.023 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
6
1920–1945
69
1946–1960
255
1961–1970
192
1971–1980
162
1981–1990
56
1991–2000
153
2001–2010
46
2011 și după
84

Câte etaje au. 1.273 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.149
2 niveluri
114
3 niveluri
9
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Heci. Străzile din Heci pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 6
Stradă Clădiri
1 Principală 97
2 Principală 85
3 Principală 69
4 Principală 50
5 Principală 31
6 Principală 7

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
465.831

63 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.023 · 16 %
Înainte de 1978
63 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.