Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Horezu

7.805 clădiri în Horezu. 41 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
28
1920–1945
83
1946–1960
183
1961–1970
295
1971–1980
279
1981–1990
181
1991–2000
410
2001–2010
79
2011 și după
338
HorezuVâlcea
Clădiri
7.805
Cu adresă
3.300
Cu anul înregistrat
1.876 · 24 %
Înainte de 1978
41 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.242 · 29 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
42
Suprafață construită, total (m²)
585.929
Firme înregistrate
241
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.437
2 niveluri
590
3 niveluri
173
4 niveluri
27
5 niveluri
11
6 niveluri
4
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
5

Când au fost construite. 1.876 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
28
1920–1945
83
1946–1960
183
1961–1970
295
1971–1980
279
1981–1990
181
1991–2000
410
2001–2010
79
2011 și după
338

Câte etaje au. 2.242 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.437
2 niveluri
590
3 niveluri
173
4 niveluri
27
5 niveluri
11
6 niveluri
4
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Horezu. Străzile din Horezu pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 5 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
5
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
585.929

41 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.876 · 24 %
Înainte de 1978
41 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.