Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Huedin

4.749 de clădiri în Huedin. 61 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
32
1920–1945
74
1946–1960
145
1961–1970
85
1971–1980
87
1981–1990
64
1991–2000
103
2001–2010
22
2011 și după
43
HuedinCluj
Clădiri
4.749
Cu adresă
2.432
Cu anul înregistrat
655 · 14 %
Înainte de 1978
61 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.419 · 30 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
27
Suprafață construită, total (m²)
587.311
Firme înregistrate
0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
906
2 niveluri
384
3 niveluri
102
4 niveluri
19
5 niveluri
2
6 niveluri
5
7 niveluri
1
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 655 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
32
1920–1945
74
1946–1960
145
1961–1970
85
1971–1980
87
1981–1990
64
1991–2000
103
2001–2010
22
2011 și după
43

Câte etaje au. 1.419 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
906
2 niveluri
384
3 niveluri
102
4 niveluri
19
5 niveluri
2
6 niveluri
5
7 niveluri
1
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Huedin. Străzile din Huedin pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
587.311

61 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
655 · 14 %
Înainte de 1978
61 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.