Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Ianca

9.235 de clădiri în Ianca. 57 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
7
1920–1945
84
1946–1960
287
1961–1970
225
1971–1980
114
1981–1990
39
1991–2000
152
2001–2010
70
2011 și după
173
IancaBrăila
Clădiri
9.235
Cu adresă
4.584
Cu anul înregistrat
1.151 · 12 %
Înainte de 1978
57 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.927 · 32 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
6
Suprafață construită, total (m²)
909.173
Firme înregistrate
94
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.787
2 niveluri
116
3 niveluri
18
4 niveluri
5
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Verificate pe imagini aeriene
Acoperișuri verificate
3
Cu panouri
0
Pondere
0 %

Când au fost construite. 1.151 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
7
1920–1945
84
1946–1960
287
1961–1970
225
1971–1980
114
1981–1990
39
1991–2000
152
2001–2010
70
2011 și după
173

Câte etaje au. 2.927 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.787
2 niveluri
116
3 niveluri
18
4 niveluri
5
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Ianca. Străzile din Ianca pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 30

0 din 3 acoperișuri verificate pe imagini aeriene aveau panouri.

Verificate pe imagini aeriene
Acoperișuri verificate
3
Cu panouri
0
Pondere
0 %
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
909.173

57 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.151 · 12 %
Înainte de 1978
57 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.