Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Ibănești

5.009 clădiri în Ibănești. 73 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
2
1920–1945
59
1946–1960
237
1961–1970
216
1971–1980
120
1981–1990
32
1991–2000
105
2001–2010
25
2011 și după
41
IbăneștiBotoșani
Clădiri
5.009
Cu adresă
1.251
Cu anul înregistrat
837 · 17 %
Înainte de 1978
73 %
Cu numărul de etaje înregistrat
824 · 16 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
0
Suprafață construită, total (m²)
349.446
Firme înregistrate
0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
782
2 niveluri
40
3 niveluri
2
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 837 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
2
1920–1945
59
1946–1960
237
1961–1970
216
1971–1980
120
1981–1990
32
1991–2000
105
2001–2010
25
2011 și după
41

Câte etaje au. 824 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
782
2 niveluri
40
3 niveluri
2
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5
Clădire Înălțime
1 nr. 464, Ibănești 3 etaje
2 nr. 801, Ibănești 2 etaje
3 nr. 576A, Dumbrăvița 2 etaje
4 nr. 368, Dumbrăvița 2 etaje
5 nr. 483, Dumbrăvița 2 etaje

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
349.446

73 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
837 · 17 %
Înainte de 1978
73 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.