Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Ineu

7.625 de clădiri în Ineu. 48 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
22
1920–1945
33
1946–1960
113
1961–1970
134
1971–1980
114
1981–1990
87
1991–2000
140
2001–2010
28
2011 și după
96
IneuArad
Clădiri
7.625
Cu adresă
3.419
Cu anul înregistrat
767 · 10 %
Înainte de 1978
48 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.494 · 20 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
23
Suprafață construită, total (m²)
1.235.593
Firme înregistrate
143
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.218
2 niveluri
201
3 niveluri
52
4 niveluri
12
5 niveluri
11
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
9

Când au fost construite. 767 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
22
1920–1945
33
1946–1960
113
1961–1970
134
1971–1980
114
1981–1990
87
1991–2000
140
2001–2010
28
2011 și după
96

Câte etaje au. 1.494 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.218
2 niveluri
201
3 niveluri
52
4 niveluri
12
5 niveluri
11
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Ineu. Străzile din Ineu pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 9 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
9
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.235.593

48 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
767 · 10 %
Înainte de 1978
48 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.