Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Însurăței

7.668 de clădiri în Însurăței. 59 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
5
1920–1945
63
1946–1960
205
1961–1970
278
1971–1980
71
1981–1990
64
1991–2000
102
2001–2010
47
2011 și după
198
ÎnsurățeiBrăila
Clădiri
7.668
Cu adresă
3.409
Cu anul înregistrat
1.033 · 13 %
Înainte de 1978
59 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.423 · 19 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
1
Suprafață construită, total (m²)
723.533
Firme înregistrate
42
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.375
2 niveluri
43
3 niveluri
4
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
10

Când au fost construite. 1.033 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
5
1920–1945
63
1946–1960
205
1961–1970
278
1971–1980
71
1981–1990
64
1991–2000
102
2001–2010
47
2011 și după
198

Câte etaje au. 1.423 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.375
2 niveluri
43
3 niveluri
4
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Însurăței. Străzile din Însurăței pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 10 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
10
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
723.533

59 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.033 · 13 %
Înainte de 1978
59 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.