Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Ipotești

8.084 de clădiri în Ipotești. 20 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
7
1920–1945
28
1946–1960
158
1961–1970
111
1971–1980
96
1981–1990
64
1991–2000
103
2001–2010
169
2011 și după
1.107
IpoteștiSuceava
Clădiri
8.084
Cu adresă
4.353
Cu anul înregistrat
1.843 · 23 %
Înainte de 1978
20 %
Cu numărul de etaje înregistrat
3.988 · 49 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
27
Suprafață construită, total (m²)
765.562
Firme înregistrate
146
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.730
2 niveluri
2.043
3 niveluri
188
4 niveluri
25
5 niveluri
2
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 1.843 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
7
1920–1945
28
1946–1960
158
1961–1970
111
1971–1980
96
1981–1990
64
1991–2000
103
2001–2010
169
2011 și după
1.107

Câte etaje au. 3.988 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.730
2 niveluri
2.043
3 niveluri
188
4 niveluri
25
5 niveluri
2
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Ipotești. Străzile din Ipotești pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
765.562

20 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.843 · 23 %
Înainte de 1978
20 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.