Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Ișalnița

3.852 de clădiri în Ișalnița. 37 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
4
1920–1945
40
1946–1960
88
1961–1970
121
1971–1980
129
1981–1990
48
1991–2000
90
2001–2010
51
2011 și după
290
IșalnițaDolj
Clădiri
3.852
Cu adresă
1.844
Cu anul înregistrat
861 · 22 %
Înainte de 1978
37 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.206 · 31 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
6
Suprafață construită, total (m²)
744.061
Firme înregistrate
77
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
887
2 niveluri
266
3 niveluri
47
4 niveluri
2
5 niveluri
3
6 niveluri
0
7 niveluri
1
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
4

Când au fost construite. 861 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
4
1920–1945
40
1946–1960
88
1961–1970
121
1971–1980
129
1981–1990
48
1991–2000
90
2001–2010
51
2011 și după
290

Câte etaje au. 1.206 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
887
2 niveluri
266
3 niveluri
47
4 niveluri
2
5 niveluri
3
6 niveluri
0
7 niveluri
1
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Ișalnița. Străzile din Ișalnița pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 4 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
4
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
744.061

37 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
861 · 22 %
Înainte de 1978
37 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.