Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Izbiceni

6.547 de clădiri în Izbiceni. 57 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
0
1920–1945
20
1946–1960
149
1961–1970
230
1971–1980
101
1981–1990
60
1991–2000
113
2001–2010
31
2011 și după
103
IzbiceniOlt
Clădiri
6.547
Cu adresă
1.595
Cu anul înregistrat
807 · 12 %
Înainte de 1978
57 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.027 · 16 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
0
Suprafață construită, total (m²)
1.188.678
Firme înregistrate
78
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
856
2 niveluri
144
3 niveluri
27
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
11

Când au fost construite. 807 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
0
1920–1945
20
1946–1960
149
1961–1970
230
1971–1980
101
1981–1990
60
1991–2000
113
2001–2010
31
2011 și după
103

Câte etaje au. 1.027 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
856
2 niveluri
144
3 niveluri
27
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Izbiceni. Străzile din Izbiceni pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 11 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
11
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.188.678

57 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
807 · 12 %
Înainte de 1978
57 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.