Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Jucu de Sus

6.477 de clădiri în Jucu de Sus. 29 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
13
1920–1945
29
1946–1960
150
1961–1970
108
1971–1980
84
1981–1990
32
1991–2000
37
2001–2010
39
2011 și după
764
Jucu de SusCluj
Clădiri
6.477
Cu adresă
4.418
Cu anul înregistrat
1.256 · 19 %
Înainte de 1978
29 %
Cu numărul de etaje înregistrat
4.555 · 70 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
12
Suprafață construită, total (m²)
852.748
Firme înregistrate
22
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
3.828
2 niveluri
634
3 niveluri
81
4 niveluri
7
5 niveluri
4
6 niveluri
1
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 1.256 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
13
1920–1945
29
1946–1960
150
1961–1970
108
1971–1980
84
1981–1990
32
1991–2000
37
2001–2010
39
2011 și după
764

Câte etaje au. 4.555 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
3.828
2 niveluri
634
3 niveluri
81
4 niveluri
7
5 niveluri
4
6 niveluri
1
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Jucu de Sus. Străzile din Jucu de Sus pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
852.748

29 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.256 · 19 %
Înainte de 1978
29 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.