Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Lehliu-Gară

5.727 de clădiri în Lehliu-Gară. 61 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
2
1920–1945
12
1946–1960
171
1961–1970
148
1971–1980
76
1981–1990
35
1991–2000
74
2001–2010
31
2011 și după
102
Lehliu-GarăCălărași
Clădiri
5.727
Cu adresă
3.300
Cu anul înregistrat
651 · 11 %
Înainte de 1978
61 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.800 · 49 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
2
Suprafață construită, total (m²)
610.066
Firme înregistrate
127
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.606
2 niveluri
172
3 niveluri
20
4 niveluri
1
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini din 2022, unele nedatate
Acoperișuri cu panouri văzute
18
Pe imagini nedatate
17

Când au fost construite. 651 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
2
1920–1945
12
1946–1960
171
1961–1970
148
1971–1980
76
1981–1990
35
1991–2000
74
2001–2010
31
2011 și după
102

Câte etaje au. 2.800 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.606
2 niveluri
172
3 niveluri
20
4 niveluri
1
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Lehliu-Gară. Străzile din Lehliu-Gară pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 18 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate. 1 din 34 acoperișuri verificate pe imagini aeriene din 2022 aveau panouri.

Panouri solare văzuteimagini din 2022, unele nedatate
Acoperișuri cu panouri văzute
18
Pe imagini nedatate
17
Verificate pe imagini aerieneimagini din 2022
Acoperișuri verificate
34
Cu panouri
1
Pondere
3 %
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
610.066

61 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
651 · 11 %
Înainte de 1978
61 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.